Bi Village – tip na kemp pro rodinnou dovolenou na Istrii, pláž u kempu je označená Modrou vlajkou

Bi Village – tip na kemp pro rodinnou dovolenou na Istrii, pláž u kempu je označená Modrou vlajkou

Kemp Bi Village se nachází na západním pobřeží Istrie v malém letovisku Valbandon. Valbadon sousedí jižně s rybářskou vesničkou Fažana. 7 km severně se nachází známý přístav a město Pula. Přímo oproti Valbadon se nacházejí Brijunské ostrovy, což je skupina dvou větších a dvanácti menších ostrůvků, které jsou vyhlášeny Národním parkem.
Samotný kemp je rozsáhlý komplex, který je schopný pojmout až 4400 hostů. Nabízí kempingové ubytovaní různého druhu, včetně velkého apartmánového areálu. Rušný kemp nemusí vyhovovat každému, na druhé straně poskytuje širokou škálu vyžití. V resortu Bi Village najdete několik restaurací s mezinárodní i tradiční kuchyní, sendvič bar, supermarket, pizzerie, bar, směnárna, v recepci WI-FI zóna, tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, škola potápění, škola windsurfingu, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované animace, které nabízí sportovní hry, mini-klub, junior-klub, večerní akce, diskotéka další.  
Pláž oceněná Modrou vlajkou se nachází přímo v areálu kempu. Při jejím označení se setkáte taky s názvem Bi Val. Pláž je tvořená z bílých oblázků. Moře je sice bez ježků, ale narazíte v něm taky na větší kameny a balvany. Boty do vody jsou proto nutnou výbavou.
Pokud plánujete cestu do Chorvatska se svými čtyřnohými miláčky, pak je kemp Bi Village pro vás ideální volba. V areálu kempu je pro Vás k dispozici tzv. The Bi Dog beach - volná pláž určená psům a jejich majitelům.
V okolí kempu jsou krásné vesničky, které jsou autem docela blízko, pro cyklisty jsou připraveny nádherné stezky nebo si můžete pronajmout loď či jet na nějakou exkurzi. Určitě by byla škoda si nechat ujít možnost navštívit Brijunské souostroví. Na ostrově není povolena automobilová doprava.  Pravidelná lodní doprava odjíždí několikrát denně z istrijské Fažany, plavba přes 2 km široký průliv trvá asi 20 min.
Pokud zvažujete letní dovolenou v kempu Bi Village, měli byste si pospíšit. Lepší místa v kempu jsou vyprodané už na začátku kalendářního roku.


Přehled možnosti ubytováni v kempu

Možnosti ubytování: 

Camping Bi Village


Pula, Chorvatsko
Bez stravy
7.10.-13.10.2022
3955 Kč
Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4
Webkamera v lokalitě: 

Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v komentářích pod příspěvkem nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@nejplaze.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.