Zatím nehodnoceno

Hotel Osmine

Popis lokality: 

Hotelová pláž Osmine je vystavena na jih a nachází se na západním výjezdu ze zálivu Slano. Je součástí malé zátoky, kterou tvoří kamenné molo s velkou písečnou plošinu, dlouhé oblázkové pláže, volejbalové hřiště a skalnaté pobřeží. Slano vyrostlo v zálivu, který je odedávna bezpečným přístavem a ochranou před nepohodou.
Slano je turistické letovisko v zálivu hlubokém 2 kilometry. Ubytování zde naleznete v soukromých apartmánech a pokojích. Díky hlubokému a dobře chráněnému zálivu je místo vyhledávaným kotvištěm mořeplavců. Tato osada nese stopy někdejšího ilyrského osídlení. Jsou zde i barokní a renesanční stavby.
Pokud svoji dovolenou nechcete strávit jen na pláži a koupáním v moři, máte možnost zajet si na výlet do Dubrovníku, nebo odjet do nedalekého Stonu a navštívit známé místo pro chov mušlí, nebo si můžete zajet na poloostrov Pelješac pro velmi kvalitní domácí víno. Slano byste si měli vybrat pro svoji dovolenou jen tehdy, budete-li cestovat autem. Město není s okolím riviéry dobře propojeno, zastávka autubusů je jen na znamení a to vyžaduje, abyste si autobus na jadranské magistrále doslova „stopli” máváním rukou. Doporučujeme rodinám s dětmi, párům, a všem těm, kdo chtějí odpočinek strávit ničím nerušeným relaxem.

Foto pláže: 
Ubytování: 

Horizontes Batey Don Pedro (Playa Larga)


Snídaně
18.10.-2.11.2021
33000 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 2